0
Menu ×
  • checkbox woonenzo
    Klanten geven ons een 8,3

Bed Gloria (160x200)

Niet meer leverbaar!

Helaas is dit product met pensioen. Gelukkig staan er nog genoeg andere producten te trappelen om opgenomen te worden in jouw huis!

Productomschrijving
Het hoofdbord bed Gloria is altijd aan te passen naar jouw smaak en jouw wens. Je kunt zelf kiezen voor de kleur. Het bed komt namelijk in hoogglans wit, maar ook in hoogglans zwart. In het hoofdeinde van dit bed zijn chromen strips verwerkt, dit geeft het geheel een chic tintje. In de serie Gloria zijn ook een complete slaapkamer, losse nachtkastjes en een kledingkast beschikbaar. Zo kun je jouw hele slaapkamer in dezelfde stijl en kleur inrichten.
Specificaties
Materiaal
Kleurcode Zwart_1110
Fysieke kenmerken
Lengte 99/150/166 cm
Hoogte 98/103 cm
Diepte 204/213 cm
Gewicht 38 kg
Wat klanten van ons vinden
Woonwinkels

Wil je de meubels liever een keer met eigen ogen bekijken, dan kan dat natuurlijk. Ga daarvoor langs bij een WOONENZO woonwinkels. Met vestigingen in Amsterdam, Den Haag, Eindhoven en Sittard-Geleen zit er altijd wel eentje in de buurt van jou. In onze volledig ingerichte en gedecoreerde meubelzaken zijn altijd medewerkers met een expertise in interieur aanwezig die jou verder kunnen helpen.

Bezorgservice

Je kunt jouw meubels thuis laten bezorgen door onze bezorgservice. Een standaardlevering betekent bij ons dat wij achter de voordeur, uitsluitend op de begane grond, leveren. Voor een meerprijs van 50 euro kun je jouw meubels op verdieping en in één gewenste ruimte laten leveren. Zodra je bestelling gereed is om geleverd te worden, ontvang je een mailtje om een afspraak te maken. We bezorgen van maandag tot en met vrijdag van 09.00 tot 18.00 uur. Je wordt een kwartier tot een halfuur van tevoren gebeld.

Garantie

Bij WOONENZO geldt twee jaar garantie op fabricagefouten. Garantie zegt iets over de kwaliteit van het product en we laten ermee zien dat we achter onze producten staan. Bovendien zegt het iets over de service die we bieden, wanneer er onverhoopt toch iets mis blijkt te zijn, dan is het enige wat wij vragen de kassabon en de gelegenheid om het product te inspecteren. Voor meer informatie over garantie ga naar de pagina: garantie en reclamatie.